2024/07/22 15:14:19
Oferta B2B
B2B

Kompleksowe rozwiązania dla instytucji i biznesu - B2B

Dzięki naszym doradcą, kompleksowo dopasujesz ofertę do swoich potrzeb.
W naszym sklepie masz możliwość wypożyczenia lub wymiany na nowy sprzęt.

 

Klient Instytucjonalny i Korporacyjny


Dział obsługi klienta B2B, utworzyliśmy dla klientów spółki Skarbu Państwa, urzędy miejskie i urzędy gminy, powiaty, szkoły, przedszkola, służby porządkowe i wiele innych, ale również korporacyjnych. 

Dlaczego my ?


Jesteśmy sklepem z wieloletnim praktycznym doświadczeniem, a nasi doradcy to pasjonaci fotografii oraz filmowania. W przestrzeni magazynowej posiadamy szeroką gamę produktów dostępnych od ręki.

Jakie finansowanie ?


Oferujemy finansowanie specjalnie przygotowane dla Państwa potrzeb w indywidualnej wycenie towarów. W naszym sklepie mają Państwo możliwość wyboru odroczenia płatności, leasing, kredytu lub rozliczeniu w sprzęcie.
Jak wygląda współpraca B2B ?

1. Opowiedz nam o swoich potrzebach

Napisz do nas w wiadomości e-mail i opisz co potrzebujesz.
 Jeśli posiadasz gotową listę produktów, dodaj ją do załącznika, a my sprowadzimy ten, którego nie mamy w standardowej ofercie.

2. Przygotowanie oferty

Nasi konsultanci przygotują ofertę najszybciej jak to możliwe. Przedstawimy rozwiązanie, które jest najlepsze dla Twojej firmy w indywidualnej cenie. Twoje pytania są dla nas najważniejsze, dlatego odpowiemy na nie i pomożemy podjąć rozsądną decyzje.

3. Realizacja zamówienia

Jesteś naszym kluczowym klientem, dlatego Twoje zamówienie zostanie zrealizowane w trybie priorytetowym. Możesz liczyć na nasze wsparcie w każdym etapie zamówienia. Formalności i kwestie techniczne rozwiążemy wspólnie.do góry
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium