2024/07/22 17:04:06
Oferta B2B

Kamera Sony FX30 Body

5

EAN: 4548736143180
Kod produktu: 24463
Producent: Sony
Dostępność: mała ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Wysyłka w ciągu:
Cena: 10 999,00 zł 10999.00
ilość szt.
Zapytaj o ofertę

Kamera FX30 utrwala wspaniałe obrazy o prawdziwie filmowym wyglądzie przy wykorzystaniu oversamplingu z rozdzielczości 6K. Dzięki małym wymiarom można ją zabierać wszędzie. Zaawansowany system AF i funkcje stabilizacji pozwalają skupić się na kompozycji, a nie doborze ekipy filmowej i konfiguracji sprzętu.

Opis

Kamera FX30 utrwala wspaniałe obrazy o prawdziwie filmowym wyglądzie przy wykorzystaniu oversamplingu z rozdzielczości 6K. Dzięki małym wymiarom można ją zabierać wszędzie. Zaawansowany system AF i funkcje stabilizacji pozwalają skupić się na kompozycji, a nie doborze ekipy filmowej i konfiguracji sprzętu.

Kamera Sony FX30 utrwala wspaniałe obrazy o prawdziwie filmowym wyglądzie przy wykorzystaniu oversamplingu z rozdzielczości 6K.

 

Kamera Sony FX30 - stworzona do opowiadania obrazem

Dzięki profilowi S-Cinetone obraz nagrywany kamerą FX30 może od samego początku mieć piękny, filmowy wygląd. Inne funkcje, jak dwie bazowe czułości ISO czy tryb Cine EI, opracowano z myślą o atrakcyjnym wyglądzie obrazu w produkcji filmowej.

 

Kontynuacja tradycji serii Cinema Line

Dorobek w branży filmowej połączony z supernowoczesną technologią obrazu.  Kamery Cinema Line są owocem zdobywanego przez dziesięciolecia doświadczenia w produkcji filmowej popartego najnowocześniejszymi, zaawansowanymi technologiami Sony z dziedziny obrazu cyfrowego.

 

Wyjątkowa rozdzielczość dzięki zaawansowanej technologii

Wykonana w technologii BSI matryca CMOS Exmor R formatu APS-C rejestruje piękne obrazy o wyjątkowej rozdzielczości i małej głębi ostrości. Oversampling z rozdzielczości 6K zwiększa ilość informacji w nagraniu i sygnale wyjściowym 4K, a procesor BIONZ XR™ pozwala uzyskać naturalne przejścia tonalne, realistyczne odwzorowanie kolorów i niski poziom zakłóceń.

 S-Cinetone: kinowy wygląd obrazu bez żadnych korekt

Profil obrazu S-Cinetone nadaje kinowy wygląd kolorom, odcieniom skóry i innych elementom wizualnym już czasie nagrywania. Eliminuje to wykonywanie korekt w postprodukcji.

Niewyczerpane możliwości ekspresji dzięki S-Log3

Kamera Sony FX30 umożliwia użycie krzywej gamma S-Log3, zapewniającej spójną kolorystykę ujęć z różnych kamer i wykorzystanie całego potencjału przetwornika obrazu. Szerszy zakres barw i ponad 14-stopniowa dynamika tonalna pozwalają nadać obrazowi prawdziwie kinowy wygląd w postprodukcji.

 

Dokładny podgląd obrazu dzięki własnym tabelom LUT

Kamera FX30 obsługuje dostosowywane tabele LUT, zarówno zaprogramowane fabrycznie, jak i wgrane przez użytkownika. Dzięki temu obraz na monitorze LCD i wyjściu HDMI może dawać dokładniejszy pogląd na wygląd końcowego materiału

 

10-bitowy format 4:2:2 — większa swoboda edycji

Sony FX30 umożliwia wewnętrzny zapis materiału wideo w formacie 4:2:2 10 bitów z kompresją Long GOP lub All-Intra. Utrwala zatem więcej informacji o kolorze, pozwalając uzyskać pełniejsze, bardziej naturalne przejścia tonalne w postprodukcji.

 

Tryby Cine EI, Cine EI Quick i Flexible ISO

Tryb Cine EI odznacza się szerokim zakresem dynamiki tonalnej i pozwala uzyskać najwyższą możliwą jakość obrazu. Tryb Cine EI Quick upraszcza konfigurację poprzez automatyczne przełączanie bazowej czułości ISO, a Flexible ISO daje największą elastyczność w wybieraniu ustawień ekspozycji.

 

Kamera Sony FX30 - nagrywanie w zwolnionym tempie — do 120 kl./s

Nagrywając obraz w rozdzielczości 4K z prędkością do 120 klatek na sekundę, można używać systemu AF i tworzyć wyjątkowo płynne ujęcia w nawet pięciokrotnie zwolnionym tempie. Oznacza to nowe możliwości opowiadania obrazem.

Stabilna ostrość dzięki niezawodnemu systemowi AF - Sony FX30

Stabilny, uniwersalny system AF kamery FX30 sprawdza się w różnorodnych warunkach. Pokrywa rozległy obszar i umożliwia niezawodne śledzenie obiektu w czasie rzeczywistym w niemal całym kadrze przy wykorzystaniu opracowanych przez Sony, opartych na sztucznej inteligencji algorytmów rozpoznawania obiektów. Z kolei system Real-time Eye AF dokładnie ustawia ostrość na twarz i oczy ludzi, ptaków lub zwierząt.

Stabilizacja obrazu w korpusie do zdjęć z ręki
Active Mode to tryb 5-osiowej stabilizacji obrazu z wykorzystaniem precyzyjnego czujnika żyroskopowego i kompensacji optycznej. Umożliwia on filmowanie z ręki w rozdzielczości 4K bez użycia gimbala.

Kompensacja „oddychania” ostrości
Kamera Sony ILME-FX30 ma funkcję kompensacji „oddychania” ostrości. W połączeniu ze zgodnymi obiektywami ogranicza ona zmiany pola widzenia przy przenoszeniu ostrości z jednego obiektu na inny. Dalszą kompensację ostrości umożliwia oprogramowanie do postprodukcji wykorzystujące metadane z kamery.

 

Kamera Sony FX30 - gotowa do zabrania w każde miejsce
Kompaktowa, lekka kamera FX30 może pracować na gimbalach i dronach, pozwala też podłączać różne urządzenia. Zaprojektowano ją z myślą o długotrwałych ujęciach, a jej mocna konstrukcja jest dostosowana do użytku w trudnych warunkach.

Zaprojektowana z myślą o mobilności i wygodnej obsłudze

Kamera FX30 z akumulatorem i kartą pamięci waży 646 g (951 g z uchwytem z gniazdami XLR). Ma charakterystyczną, płaską u góry obudowę, przystosowaną zarówno do filmowania z ręki, jak i montażu w gimbalu. Uchwyt kamery zaprojektowano z myślą o optymalnej stabilności, uniwersalności i wygodzie podczas długotrwałych zdjęć z ręki.

 

Nowe główne menu

Główne menu w formie listy pozwala wybrać liczbę klatek na sekundę, czas otwarcia migawki i inne ważne parametry ujęcia. Funkcję wyświetlania głównego menu można przypisać do przycisku własnego. Pozwoli to szybko sprawdzać i korygować ustawienia przed rozpoczęciem zdjęć. Zawartość głównego menu jest dostosowana do aktualnego trybu pracy: fotografowania lub filmowania.

 

Dwa gniazda zgodne z kartami CFexpress typu A i SD

CFexpress typu A to nowy standard kompaktowych nośników danych odznaczających się dużą prędkością zapisu i odczytu. Można na nich zapisywać filmy 4K o dużej przepływności. Dwa gniazda dają możliwość zapisu naprzemiennego lub równoczesnego.

Dotykowy monitor LCD o dużej rozdzielczości

Otwierany na bok, uchylny tylny monitor daje swobodę komponowania ujęć i regulacji. Jest wystarczająco jasny, by używać go w plenerze w ciągu dnia.

 

 

 

Dane techniczne

Cechy produktu Kamera FX30 utrwala wspaniałe obrazy o prawdziwie filmowym wyglądzie przy wykorzystaniu oversamplingu z rozdzielczości 6K. Dzięki małym wymiarom można ją zabierać wszędzie. Zaawansowany system AF i funkcje stabilizacji pozwalają skupić się na kompozycji,
Gwarancja 24 miesiące
Pokaż w ceneo Tak

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium